Spray 9,5% Deet preparat przeciwko komarom i meszkom Mugga

Spray 9,5% Deet preparat przeciwko komarom i meszkom Mugga


  • Producent: Mugga
  • Kod produktu:MGG-SD-095-75
  • Dostępność:Brak na stanie

  • 24,99zł
  • Bez podatku:20,32zł

Wysokiej jakości preparat zapewniający ochronę przed komarami, kleszczami, meszkami, muchami, bąkami, kuczmanami, moskitami i roztoczami. Pojedyncza aplikacja chroni średnio przez 6 godzin od zastosowania w klimacie umiarkowanym oraz od 2 do 6 godzin w klimacie tropikalnym. Czynniki takie jak temperatura i wilgotność powietrza oraz potliwość skóry mogą mieć wpływ na skuteczność produktu.

Czym jest Deet:
DEET – organiczny związek chemiczny z grupy amidów, metylowa pochodna benzamidu. Stosuje się go jako środek odstraszający owady a także jako środek owadobójczy.

Sposób użycia:
Rozpylić niewielką ilość produktu (ok. 1ml na 600cm² skóry) na odsłonięte części ciała, a następnie równomiernie rozsmarować. Nie stosować bezpośrednio na twarz. Preparat należy nanosić za pomocą dłoni. Stosować 1-2 razy dziennie. Nie stosować u dzieci poniżej 2 roku życia, a u dzieci poniżej 12 roku życia ograniczyć stosowanie do jednej aplikacji dziennie.

Wysokiej jakości preparat zapewniający ochronę przed komarami i meszkami. Środek ten nie brudzi ubrania i zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę.
Objętość
Objętość 75ml

Tagi: preparaty przeciwko owadom