Namioty, Parasole Wędkarskie

    Wędkując spędzamy nieraz nad wodą wiele godzin. Szczególnym tego typu łowieniem jest karpiarstwo. Podczas karpiowych zasiadek, które mogą trwać od kilku dni lub dłużej, warto wyposażyć się w wygodny, wodoszczelny i solidnie wykonany namiot. To zapewni nam zdecydowanie większy komfort przebywania na łowisku i sprawi, że wyjazd będzie zdecydowanie bardziej udany.

Namiot Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado Namiot Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado

1 179,99zł

Namiot Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado

Sprawdzony namiot Enclave w powiększonej wersji XL. Znacznie większe wymiary zapewnią komfort najbardziej wymagającym wędkarzom i tonom dodatkowego sprzętu. Wykonany z wytrzymałego materiału 10000 mm, z daszkiem, pakietem okien i wytrzymałą podłogą PVC.Dlaczego warto wybrać Namiot 2 Man Bivvy XL?Aluminiowy, stabilny stelaż z profili o śr. 19 mm.Materiał 210D PU o wodoodporności 10000 mm.Okna wentylacyjne z przodu i z tyłu.Podwijany front, szybka PVC do okna w drzwiach, podłoga HD PVC na rzepy Torba transportowa i szpilki mocujące. Łatwy w transporcie (po złożeniu wymiary wynoszą 26x26x115cm..

1 179,99zł

Narzuta do namiotu Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado Narzuta do namiotu Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado

494,99zł

Narzuta do namiotu Enclave 2 Man Bivvy XL Mikado

Gruba narzuta do namiotu Enclave 2 Man Bivvy XL. Wykonana z materiału 10000mm z dodatkowymi oknami z przodu i tyłu. Narzuta zmniejsza kondensację pary wodnej na ściankach namiotu i pozwala łatwiej zatrzymać ciepło podczas chłodniejszych pór roku...

494,99zł

Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240FU 240cm Jaxon Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240FU 240cm Jaxon

232,50zł

Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240FU 240cm Jaxon

Duży parasol z osłoną ochraniającą na całe 360 stopni wokół. Parasol jest w 100% wodoodporny! Parasol ten zapewnia niezwykle wygodne warunki, gdyż zapewnia on pełną osłonę zarówno przed deszczem jak i wiatrem. Istnieje możliwość odpięcia całej zasłony jak i samych drzwi. Czasza parasola wykonana z najwyższej jakości materiału.Długość stelaża parasola wynosi 240 cm, co przekłada się na średnicę około 200cm. Kolejną ważną kwestią jest fakt, iż zamek zabezpieczony jest dodatkowo nakładką. Niniejsza nakładka zapobiega przemakaniu na łączeniu czaszy parasola z osłoną boczną.Specyfikacja:Długość stelaża czaszy: 240 cm.Długość po złożeniu: 138cmMożliwość regulacji nachylenia czaszy pod kątem 45 stopniW komplecie pokrowiec, odciągi i szpilkiPo złożeniu parasol można spakować do pokrowca o wymiarach 138x10cmOdpinane same drzwi lub tylna osłonaParasol wyposażono w trzy duże oknaNakładka na zamek zapobiegająca przeciekaniu wody do środka parasolaWysokość parasola jest regulowana! Należy jednak pamiętać, że jeżeli będziemy chcieli korzystać z osłony bocznej to wymagana będzie określona wysokość dostosowana do boków parasola. Kiedy natomiast nie będziemy chcieli korzystać z osłony bocznej regulacja pionowa będzie mogła zostać użyta w szerszym zakresieSztyca parasola składa się z dwóch elementów. Element sztycy do którego przymocowana jest czasza parasola posiada średnicę wewnętrzną 2cm i zewnętrzną 2,2cm. Natomiast element dolny to średnica 1,95cm. Element górny nasadza się na element dolny i zaciska mocowaniem motylkowym (umieszczonym w górnym elemencie sztycy parasola)..

232,50zł

Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon

246,99zł

Parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon

Duży parasol z osłoną ochraniającą na całe 360 stopni wokół. Parasol jest w 100% wodoodporny! Parasol ten zapewnia niezwykle wygodne warunki, gdyż zapewnia on pełną osłonę zarówno przed deszczem jak i wiatrem. Istnieje możliwość odpięcia całej zasłony jak i samych drzwi. Czasza parasola wykonana z najwyższej jakości materiału.Długość stelaża parasola wynosi 240cm, co przekłada się na średnicę około 200cm. Kolejną ważną kwestią jest fakt, iż zamek zabezpieczony jest dodatkowo nakładką. Niniejsza nakładka zapobiega przemakaniu na łączeniu czaszy parasola z osłoną boczną.Specyfikacja:Długość stelaża czaszy: 240cm.Długość po złożeniu: 138cmMożliwość regulacji nachylenia czaszy pod kątem 45 stopniW komplecie pokrowiec, odciągi i szpilkiPo złożeniu parasol można spakować do pokrowca o wymiarach 138x10cmOdpinane same drzwi lub tylna osłonaParasol wyposażono w trzy duże oknaNakładka na zamek zapobiegająca przeciekaniu wody do środka parasolaWysokość parasola jest regulowana! Należy jednak pamiętać, że jeżeli będziemy chcieli korzystać z osłony bocznej to wymagana będzie określona wysokość dostosowana do boków parasola. Kiedy natomiast nie będziemy chcieli korzystać z osłony bocznej regulacja pionowa będzie mogła zostać użyta w szerszym zakresieSztyca parasola składa się z dwóch elementów. Element sztycy do którego przymocowana jest czasza parasola posiada średnicę wewnętrzną 2cm i zewnętrzną 2,2cm. Natomiast element dolny to średnica 1,95cm. Element górny nasadza się na element dolny i zaciska mocowaniem motylkowym (umieszczonym w górnym elemencie sztycy parasola)..

246,99zł

Szpilki do namiotu komplet 10 sztuk + worek Mikado

31,99zł

Szpilki do namiotu komplet 10 sztuk + worek Mikado

Zestaw wysokiej jakości szpilek do namiotów i brolek. Dzięki nim namiot będzie solidne umocowany do podłoża. Dodatkowym atutem niniejszego produktu jest fakt, iż posiada wygodne uchwyty, które ułatwiają umocowanie go w ziemi. Komplet 10 sztuk szpilek jest spakowany w praktycznym woreczku...

31,99zł

-25%
Uszkodzony parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon Uszkodzony parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon

199,99zł Najniższa cena z 30 dni: 265,50zł265,50zł

Uszkodzony parasol wędkarski Namiot z pełną osłoną 240XU 240cm Jaxon

Uwaga, parasol oferowany w niniejszej ofercie posiada uszkodzenie poszycia!Uszkodzenie zostało zaklejone łatkami, wygląda to tak jak na zdjęciu głównym. Pozostałe zdjęcia są z katalogu producenta. Parasol pochodzi ze zwrotu i był używany!Prosimy wziąć to wszystko pod uwagę dokonując zakupu produktu w niniejszej ofercie.Duży parasol z osłoną ochraniającą na całe 360 stopni wokół. Parasol jest w 100% wodoodporny! Parasol ten zapewnia niezwykle wygodne warunki, gdyż zapewnia on pełną osłonę zarówno przed deszczem jak i wiatrem. Istnieje możliwość odpięcia całej zasłony jak i samych drzwi. Czasza parasola wykonana z najwyższej jakości materiału.Długość stelaża parasola wynosi 240cm, co przekłada się na średnicę około 200cm. Kolejną ważną kwestią jest fakt, iż zamek zabezpieczony jest dodatkowo nakładką. Niniejsza nakładka zapobiega przemakaniu na łączeniu czaszy parasola z osłoną boczną.Specyfikacja:Długość stelaża czaszy: 240cm.Długość po złożeniu: 138cmMożliwość regulacji nachylenia czaszy pod kątem 45 stopniW komplecie pokrowiec, odciągi i szpilkiPo złożeniu parasol można spakować do pokrowca o wymiarach 138x10cmOdpinane same drzwi lub tylna osłonaParasol wyposażono w trzy duże oknaNakładka na zamek zapobiegająca przeciekaniu wody do środka parasola..

199,99zł Najniższa cena z 30 dni: 265,50zł265,50zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)