Echosondy

Echosonda jest niezwykle przydatnym elementem w wyposażeniu wędkarza. Dzięki echosondzie wędkarz może zlokalizować interesujące miejsca do wędkowania, a także zlokalizować ryby. Dzięki tym informacjom wędkarz łatwiej może dobrać zarówno przynętę jak i miejsce oraz sposób łowienia. To natomiast przekłada się na zdecydowanie lepsze efekty łowienia.

Adapter uniwersalny do echosondy Jaxon

26,99zł

Adapter uniwersalny do echosondy Jaxon

Uniwersalny adapter od firmy Jaxon, który został skonstruowany by móc zamocować różne przetworniki echosond. W adapterze zastosowano przejście 15 na 26mm...

26,99zł

Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin

675,99zł

Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin

Dzięki STRIKER Cast z łatwością znajdziesz i złowisz więcej ryb. Wyświetl obraz echosondy na smartfonie lub tablecie z odległości nawet 60 metrów. Po co zgadywać gdzie są ryby? Czytelny obraz pozwoli Ci dokładnie określić, gdzie się znajdują! Ta wytrzymała i lekka echosonda została zaprojektowana z myślą o trwałości i łatwości rzutu przy wykorzystaniu żyłek wędkarskich o wadze testowej wynoszącej 9 kg lub cięższych. Jest również wodoszczelna zgodnie ze standardami IPX6 i IPX7.Sparuj urządzenie z bezpłatną aplikacją, aby przesyłać i wyświetlać dane z echosondy na urządzeniach mobilnych Apple lub Android.Instalacja jest szybka i prosta. Zacznij wędkować w kilka minut!Zarzucaj daleko i łów ryby z głębin. Sonar łączy się bezprzewodowo ze smartfonem i przesyła sygnał na odległość do 60 metrów.Wędkuj na swój sposób. Wybierz tradycyjny tryb ekranu echosondy 2D lub do połowu na lodzie.Wędkuj dłużej dzięki ponad 10-godzinnej żywotności akumulatora (czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania).Aby wydłużyć czas pracy baterii, echosonda STRIKER automatycznie włącza się, gdy urządzenie unosi się na wodzie i wyłącza, gdy jest poza nią.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Echosonda STRIKER działa zarówno w wodach słodkich, jak i słonych (a nawet pod lodem) i pokazuje ryby i strukturę w najdrobniejszych szczegółach. Można nią również sprawdzać temperaturę wody.Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z echosondy, włącz ikony ryb. Spowoduje to wyświetlenie graficznego obrazu ławic ryb oraz ich odczytu głębokości, dzięki czemu dowiesz się, gdzie dokładnie zarzucić haczyk.Dostęp do internetowej społeczności Garmin Quickdraw™ umożliwia pobranie map o izobacie 0,3 m, dzięki czemu zapamiętasz najlepsze miejsca do połowów.Parametry ogólne:Wymiary fizyczne75,8 × 75,5 × ..

675,99zł

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

906,50zł

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

Dzięki STRIKER Cast z modułem GPS z łatwością znajdziesz i złowisz więcej ryb. Wyświetl obraz echosondy na smartfonie lub tablecie za pomocą aplikacji dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu o zasięgu do 60m. Po co zgadywać gdzie są ryby? Czytelny obraz pozwoli Ci dokładnie określić, gdzie się znajdują! Ta wytrzymała i lekka echosonda została zaprojektowana z myślą o trwałości i łatwości rzutu przy wykorzystaniu żyłek wędkarskich o wadze testowej wynoszącej 9 kg lub cięższych. Jest również wodoszczelna zgodnie ze standardami IPX6 i IPX7.Sparuj urządzenie z bezpłatną aplikacją, aby przesyłać i wyświetlać dane z echosondy na urządzeniach mobilnych Apple lub Android.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Zarzucaj daleko i łów ryby z głębin. Sonar łączy się bezprzewodowo ze smartfonem i przesyła sygnał na odległość do 60 metrów.Wybieraj spośród łatwych w obsłudze tradycyjnych trybów echosondy 2D lub do połowu pod lodem, które są łatwe w obsłudze i umożliwiają regulacje wzmocnienia, zasięgu oraz wiele innych funkcji.Wędkuj dłużej dzięki ponad 10-godzinnej żywotności akumulatora (czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania).Aby wydłużyć czas pracy baterii, echosonda STRIKER automatycznie włącza się, gdy urządzenie unosi się na wodzie i wyłącza, gdy jest poza nią.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Echosonda STRIKER działa zarówno w wodach słodkich, jak i słonych (a nawet pod lodem) i pokazuje ryby i strukturę w najdrobniejszych szczegółach. Można nią również sprawdzać temperaturę wody.Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z echosondy, włącz ikony ryb. Spowoduje to wyświetlenie gra..

906,50zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

1 595,99zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

Zlokalizuj ryby i ustal strukturę dna w niezwykle dobrej rozdzielczości z echosondą Striker Vivid 5CV wyposażoną w przetwornik GT20! Kolor obrazu echosondy mówi wiele o stylu wędkowania. Na szczęście do wyboru jest aż siedem nowych palet Vivid. Co za widok. Użyj dołączonego przetwornika, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy CHIRP i echosondy ClearVü. Już nigdy nie zgubisz ulubionego miejsca. Oznaczaj punkty trasy, by znaleźć drogę powrotną. Dlaczego Striker Vivid 5CV z GT20?Wyraźny i kolorowy obraz echosondyWbudowana echosondaOznaczanie punktówBardzo czuły GPSKontury QuickdrawDołączony osprzęt w postaci uchwytu uchylno-obrotowego oraz zestawu do montażu na pawęży wraz z przewodem.OgólneWymiary fizyczne18,8 × 11,6 × 5,4 cm (7,4 × 4,5 × 2,1 cala)Rozdzielczość wyświetlaczaszer. x wys.    800 × 480 pikseliTyp wyświetlaczaKolorowy wyświetlacz WVGAMasa0,5 kg (1,0 funt)Klasa wodoszczelnościIPX7Moc transmisji500 W (RMS)Funkcje i dane techniczne sonaruObsługa sonaru dwuzakresowegoTakObsługa sonaru dwuwiązkowegoTakObsługiwane częstotliwościTradycyjna: 50/77/200 kHz CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości) ClearVü: 260/455/800 kHzBlokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)TakRejestrowanie i wykres temperatury wodyTakFunkcje echosondy rybackiejPowiększenie na jednej części podzielonego ekranuTakUltrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)TakFish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)TakTechnologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)TakRegulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)TakA-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)TakW zestawie czujnik temperatury wodyTakDodatkoweJeden port przetwornika 4-pinTakQuickdraw ContoursTakWbudowany GPSTakOznaczanie punktów trasyTakKurs nad dnem (KDd)TakPobór prądu (12 V): 0,40 ATakW zestawie:STRIKER Vivid 5cvPrzetwornik GT20-TMPrzewód zasilający / do przesyłu danychUchwyt uchylno..

1 595,99zł

Uchwyt do echosondy 80cm Jaxon

79,99zł

Uchwyt do echosondy 80cm Jaxon

Podstawą udanego wędkowania jest odpowiednie rozeznanie w sytuacji. Przede wszystkim należy znać głębokość łowiska, jego ukształtowanie oraz rodzaj dna. Te wszystkie informacje sprawiają, że ze zdecydowanie większym prawdopodobieństwem namierzymy ryby. Dodatkowo echosonda jest w stanie pokazać czy w danym miejscu są jakiekolwiek ryby i czy w ogóle warto w tym miejscu łowić. Dzięki zastosowaniu tego urządzenia oszczędzamy mnóstwo czasu i zdecydowanie bardziej zwiększamy swoje szanse na złapanie ryby. Do tego celu niezbędny jest odpowiedni uchwyt do echosondy. Dzięki temu uchwytowi będziemy mogli zamontować sensor echosondy na burcie łodzi...

79,99zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)