Multiplikatory

    Multiplikatory to rodzaj kołowrotków wędkarskich o ruchomej szpuli. Hamulec w multiplikatorze może być wielotarczowy typu gwiazda, odśrodkowy, magnetyczny lub elektroniczny. Multiplikatory są też niejednokrotnie wyposażone w system zliczający długość wysuniętej linki wędkarskiej. Pozwala to na niezwykle precyzyjną kontrolą głębokości na jakiej jest prowadzona przynęta. Multiplikatory są niezwykle popularne na zachodzie w takich krajach jak np. Stany Zjednoczone. Są one szeroko wykorzystywane w spinningu, a dokładnie w metodzie castingowej. Przy ich użyciu łowi się na jerki, czyli woblery pozbawione steru. Dzięki temu posiadają one charakterystyczną pracę. Są niesamowicie skuteczne podczas połowów szczupaka. Z użyciem multiplikatorów można również łowić na ultralekkie zestawy. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu niezwykłej jakości łożysk oraz smarów, które redukują opory przy wysuwaniu żyłki do minimum.

Multiplikator Jaws 151 LH Mikado Multiplikator Jaws 151 LH Mikado

247,99zł

Multiplikator Jaws 151 LH Mikado

Nowoczesny multiplikator Jaws posiada grafitowy korpus oraz aluminiową ramę! Wyposażony jest w doskonałej jakości przekładnię, hamulec magnetyczny i lekką szpulę pozwalająca na rzucanie przynętami od 6 gramów. Idealnie pasuje do wędzisk Jaws i nie tylko! Świetnie sprawdzi się przy połowie wielu ryb drapieżnych takich jak szczupaki, sandacze, okonie i inne!Specyfikacja:7 łożysk + 1 łożysko oporowewzmocniona przekładniagładka praca..

247,99zł

Multiplikator Zeus XL 200 Jaxon Multiplikator Zeus XL 200 Jaxon

265,99zł

Multiplikator Zeus XL 200 Jaxon

Nowoczesny multiplikator z korbą po lewej stronie, stworzony specjalnie dla miłośników łowienia zestawami castingowymi! Wzmocniona szpula oraz magnetyczny system hamowania umożliwiają oddawanie precyzyjnych rzutów poprzez dostosowanie siły hamowania do warunków i używanych przynęt. Solidny mechanizm wraz z sześcioma łożyskami oraz łożyskiem OWC gwarantuje gładką i płynną pracę. Dostępny w uniwersalnym rozmiarze 200. Polecamy do łowienia drapieżników za pomocą woblerów, jerkbaitów oraz gumowych przynęt.Dlaczego warto wybrać ten produkt?wzmocniona szpulamagnetyczny system hamowaniamożliwość uzyskiwania precyzyjnych rzutówsolidny mechanizm z sześcioma łożyskami oraz łożyskiem OWCgładka i płynna pracauniwersalny rozmiarbardzo lekki, waży tylko 158g!..

265,99zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)