Garmin

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

895,99zł

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

Dzięki STRIKER Cast z modułem GPS z łatwością znajdziesz i złowisz więcej ryb. Wyświetl obraz echosondy na smartfonie lub tablecie za pomocą aplikacji dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu o zasięgu do 60m. Po co zgadywać gdzie są ryby? Czytelny obraz pozwoli Ci dokładnie określić, gdzie się znajdują! Ta wytrzymała i lekka echosonda została zaprojektowana z myślą o trwałości i łatwości rzutu przy wykorzystaniu żyłek wędkarskich o wadze testowej wynoszącej 9 kg lub cięższych. Jest również wodoszczelna zgodnie ze standardami IPX6 i IPX7.Sparuj urządzenie z bezpłatną aplikacją, aby przesyłać i wyświetlać dane z echosondy na urządzeniach mobilnych Apple lub Android.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Zarzucaj daleko i łów ryby z głębin. Sonar łączy się bezprzewodowo ze smartfonem i przesyła sygnał na odległość do 60 metrów.Wybieraj spośród łatwych w obsłudze tradycyjnych trybów echosondy 2D lub do połowu pod lodem, które są łatwe w obsłudze i umożliwiają regulacje wzmocnienia, zasięgu oraz wiele innych funkcji.Wędkuj dłużej dzięki ponad 10-godzinnej żywotności akumulatora (czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania).Aby wydłużyć czas pracy baterii, echosonda STRIKER automatycznie włącza się, gdy urządzenie unosi się na wodzie i wyłącza, gdy jest poza nią.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Echosonda STRIKER działa zarówno w wodach słodkich, jak i słonych (a nawet pod lodem) i pokazuje ryby i strukturę w najdrobniejszych szczegółach. Można nią również sprawdzać temperaturę wody.Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z echosondy, włącz ikony ryb. Spowoduje to wyświetlenie gra..

895,99zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

1 664,99zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

Zlokalizuj ryby i ustal strukturę dna w niezwykle dobrej rozdzielczości z echosondą Striker Vivid 5CV wyposażoną w przetwornik GT20! Kolor obrazu echosondy mówi wiele o stylu wędkowania. Na szczęście do wyboru jest aż siedem nowych palet Vivid. Co za widok. Użyj dołączonego przetwornika, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy CHIRP i echosondy ClearVü. Już nigdy nie zgubisz ulubionego miejsca. Oznaczaj punkty trasy, by znaleźć drogę powrotną. Dlaczego Striker Vivid 5CV z GT20?Wyraźny i kolorowy obraz echosondyWbudowana echosondaOznaczanie punktówBardzo czuły GPSKontury QuickdrawDołączony osprzęt w postaci uchwytu uchylno-obrotowego oraz zestawu do montażu na pawęży wraz z przewodem.OgólneWymiary fizyczne18,8 × 11,6 × 5,4 cm (7,4 × 4,5 × 2,1 cala)Rozdzielczość wyświetlaczaszer. x wys.    800 × 480 pikseliTyp wyświetlaczaKolorowy wyświetlacz WVGAMasa0,5 kg (1,0 funt)Klasa wodoszczelnościIPX7Moc transmisji500 W (RMS)Funkcje i dane techniczne sonaruObsługa sonaru dwuzakresowegoTakObsługa sonaru dwuwiązkowegoTakObsługiwane częstotliwościTradycyjna: 50/77/200 kHz CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości) ClearVü: 260/455/800 kHzBlokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)TakRejestrowanie i wykres temperatury wodyTakFunkcje echosondy rybackiejPowiększenie na jednej części podzielonego ekranuTakUltrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)TakFish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)TakTechnologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)TakRegulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)TakA-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)TakW zestawie czujnik temperatury wodyTakDodatkoweJeden port przetwornika 4-pinTakQuickdraw ContoursTakWbudowany GPSTakOznaczanie punktów trasyTakKurs nad dnem (KDd)TakPobór prądu (12 V): 0,40 ATakW zestawie:STRIKER Vivid 5cvPrzetwornik GT20-TMPrzewód zasilający / do przesyłu danychUchwyt uchylno..

1 664,99zł

Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52HW-TM Garmin Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52HW-TM Garmin

2 611,50zł

Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52HW-TM Garmin

Echosonda wędkarska GPS 7″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours. Dlaczego warto wybrać akurat Striker Vivid 7SV z GT52?Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVüWbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain™, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem), uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.Jasny i czytelny w pełnym słońcu ekran o przekątnej 7″ oraz intuicyjny interfejs użytkownika.Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 7sv z jasnym 7-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażony w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem) a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.Garmin Quickdraw™ ContoursNikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana ż..

2 611,50zł

Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM Garmin Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM Garmin

2 939,99zł

Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM Garmin

Echosonda wędkarska GPS 9″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours. Dlaczego warto wybrać akurat Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM?Użyj dołączonego przetwornika GT52HW-TM, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanującej CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü.Wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o powierzchni nawet 8000 km².Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain™, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem), uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.Aż 7 nowych palet kolorystycznych Vivid pozwala obserwować ryby i obiekty pod wodą z maksymalnym kontrastem i przejrzystością na 9-calowej echosondzie.Intuicyjny interfejs użytkownika.Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 9sv z wyraźnym 9-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażona w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o powierzchni nawet 8000 km². Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem) a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.Garmin Quickdraw™ ContoursNikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębok..

2 939,99zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)