Garmin

Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin

675,99zł

Echosonda Striker Cast bez GPS Garmin

Dzięki STRIKER Cast z łatwością znajdziesz i złowisz więcej ryb. Wyświetl obraz echosondy na smartfonie lub tablecie z odległości nawet 60 metrów. Po co zgadywać gdzie są ryby? Czytelny obraz pozwoli Ci dokładnie określić, gdzie się znajdują! Ta wytrzymała i lekka echosonda została zaprojektowana z myślą o trwałości i łatwości rzutu przy wykorzystaniu żyłek wędkarskich o wadze testowej wynoszącej 9 kg lub cięższych. Jest również wodoszczelna zgodnie ze standardami IPX6 i IPX7.Sparuj urządzenie z bezpłatną aplikacją, aby przesyłać i wyświetlać dane z echosondy na urządzeniach mobilnych Apple lub Android.Instalacja jest szybka i prosta. Zacznij wędkować w kilka minut!Zarzucaj daleko i łów ryby z głębin. Sonar łączy się bezprzewodowo ze smartfonem i przesyła sygnał na odległość do 60 metrów.Wędkuj na swój sposób. Wybierz tradycyjny tryb ekranu echosondy 2D lub do połowu na lodzie.Wędkuj dłużej dzięki ponad 10-godzinnej żywotności akumulatora (czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania).Aby wydłużyć czas pracy baterii, echosonda STRIKER automatycznie włącza się, gdy urządzenie unosi się na wodzie i wyłącza, gdy jest poza nią.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Echosonda STRIKER działa zarówno w wodach słodkich, jak i słonych (a nawet pod lodem) i pokazuje ryby i strukturę w najdrobniejszych szczegółach. Można nią również sprawdzać temperaturę wody.Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z echosondy, włącz ikony ryb. Spowoduje to wyświetlenie graficznego obrazu ławic ryb oraz ich odczytu głębokości, dzięki czemu dowiesz się, gdzie dokładnie zarzucić haczyk.Dostęp do internetowej społeczności Garmin Quickdraw™ umożliwia pobranie map o izobacie 0,3 m, dzięki czemu zapamiętasz najlepsze miejsca do połowów.Parametry ogólne:Wymiary fizyczne75,8 × 75,5 × ..

675,99zł

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

906,50zł

Echosonda Striker Cast z GPS Garmin

Dzięki STRIKER Cast z modułem GPS z łatwością znajdziesz i złowisz więcej ryb. Wyświetl obraz echosondy na smartfonie lub tablecie za pomocą aplikacji dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu o zasięgu do 60m. Po co zgadywać gdzie są ryby? Czytelny obraz pozwoli Ci dokładnie określić, gdzie się znajdują! Ta wytrzymała i lekka echosonda została zaprojektowana z myślą o trwałości i łatwości rzutu przy wykorzystaniu żyłek wędkarskich o wadze testowej wynoszącej 9 kg lub cięższych. Jest również wodoszczelna zgodnie ze standardami IPX6 i IPX7.Sparuj urządzenie z bezpłatną aplikacją, aby przesyłać i wyświetlać dane z echosondy na urządzeniach mobilnych Apple lub Android.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Zarzucaj daleko i łów ryby z głębin. Sonar łączy się bezprzewodowo ze smartfonem i przesyła sygnał na odległość do 60 metrów.Wybieraj spośród łatwych w obsłudze tradycyjnych trybów echosondy 2D lub do połowu pod lodem, które są łatwe w obsłudze i umożliwiają regulacje wzmocnienia, zasięgu oraz wiele innych funkcji.Wędkuj dłużej dzięki ponad 10-godzinnej żywotności akumulatora (czas działania baterii może różnić się w zależności od sposobu korzystania).Aby wydłużyć czas pracy baterii, echosonda STRIKER automatycznie włącza się, gdy urządzenie unosi się na wodzie i wyłącza, gdy jest poza nią.Łatwa w użyciu echosonda STRIKER przesyła i wyświetla dane na prostym interfejsie aplikacji telefonu. Konfiguracja trwa zaledwie kilka chwil. Skany ryb i struktur lokacji są równie proste w interpretacji.Echosonda STRIKER działa zarówno w wodach słodkich, jak i słonych (a nawet pod lodem) i pokazuje ryby i strukturę w najdrobniejszych szczegółach. Można nią również sprawdzać temperaturę wody.Aby jeszcze bardziej uprościć korzystanie z echosondy, włącz ikony ryb. Spowoduje to wyświetlenie gra..

906,50zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

1 595,99zł

Echosonda Striker Vivid 5CV z GT20 Garmin

Zlokalizuj ryby i ustal strukturę dna w niezwykle dobrej rozdzielczości z echosondą Striker Vivid 5CV wyposażoną w przetwornik GT20! Kolor obrazu echosondy mówi wiele o stylu wędkowania. Na szczęście do wyboru jest aż siedem nowych palet Vivid. Co za widok. Użyj dołączonego przetwornika, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy CHIRP i echosondy ClearVü. Już nigdy nie zgubisz ulubionego miejsca. Oznaczaj punkty trasy, by znaleźć drogę powrotną. Dlaczego Striker Vivid 5CV z GT20?Wyraźny i kolorowy obraz echosondyWbudowana echosondaOznaczanie punktówBardzo czuły GPSKontury QuickdrawDołączony osprzęt w postaci uchwytu uchylno-obrotowego oraz zestawu do montażu na pawęży wraz z przewodem.OgólneWymiary fizyczne18,8 × 11,6 × 5,4 cm (7,4 × 4,5 × 2,1 cala)Rozdzielczość wyświetlaczaszer. x wys.    800 × 480 pikseliTyp wyświetlaczaKolorowy wyświetlacz WVGAMasa0,5 kg (1,0 funt)Klasa wodoszczelnościIPX7Moc transmisji500 W (RMS)Funkcje i dane techniczne sonaruObsługa sonaru dwuzakresowegoTakObsługa sonaru dwuwiązkowegoTakObsługiwane częstotliwościTradycyjna: 50/77/200 kHz CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości) ClearVü: 260/455/800 kHzBlokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)TakRejestrowanie i wykres temperatury wodyTakFunkcje echosondy rybackiejPowiększenie na jednej części podzielonego ekranuTakUltrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)TakFish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)TakTechnologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)TakRegulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)TakA-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)TakW zestawie czujnik temperatury wodyTakDodatkoweJeden port przetwornika 4-pinTakQuickdraw ContoursTakWbudowany GPSTakOznaczanie punktów trasyTakKurs nad dnem (KDd)TakPobór prądu (12 V): 0,40 ATakW zestawie:STRIKER Vivid 5cvPrzetwornik GT20-TMPrzewód zasilający / do przesyłu danychUchwyt uchylno..

1 595,99zł

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)