Deeper

Echosonda Chirp+ 2 z GPS Deeper Echosonda Chirp+ 2 z GPS Deeper

1 822,99zł1 898,99zł

Echosonda Chirp+ 2 z GPS Deeper

Korzystając z najnowszych technologi firma Deeper osiągnęła jeszcze większą moc echosondy! Poznaj nowego Chirp+ 2. Inteligentne rozwiązanie do łowienia - najbardziej potężny sonar bezprzewodowy od firmy Deeper! W zestawie osłona do wędkowania nocą!Większość telefonów na rynku posiada system odpowiedni do korzystania z niniejszego produktu, jednak pomimo to zalecamy sprawdzić, czy Twój telefon na pewno będzie kompatybilny z niniejszą echosondą! W tym celu należy pobrać aplikację Deeper na telefon oraz upewnić się, że telefon obsługuje zarówno Bluetooth oraz WiFi.Technologia ta, pierwotnie opracowana przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, od lat była do dyspozycji wędkarzy łowiących z łodzi, a Deeper udostępnia ją każdemu wędkarzowi, aby mógł ją zabrać wszędzie i łowić w każdej chwili. Teraz echosonda jest jeszcze bardziej wydajna dzięki niesamowitym funkcjom i dostępowi do map batymetrycznych! Łatwiej planuj swoje wyprawy wędkarskie dzięki danym dostępnym na dowolnym urządzeniu. Wędkuj przez wiele godzin, nie martwiąc się o ładowanie sonaru (czas pracy akumulatora podawany przez producenta to 15h przy wyłączonym systemie GPS).Dlaczego warto wybrać CHIRP+ 2?Łów jak nigdy dotąd dzięki wysokiej rozdzielczości i wyjątkowej dokładności CHIRP+ 2 w połączeniu z aplikacją Fish Deeper™. Planuj, rejestruj i analizuj swoje wyprawy wędkarskie oraz twórz własne mapy batymetryczne. Uzyskaj dostęp do swoich danych na dowolnym urządzeniu.Niewiarygodna separacja obiektówDzięki CHIRP+ 2 szumy na powierzchni i zakłócenia są minimalne, więc możesz spodziewać się precyzyjnych odczytów sonaru na bardzo płytkiej wodzie i lokalizować ryby nawet tuż pod powierzchnią wody. Z drugiej strony będziesz w stanie rozróżnić struktury na dnie w wodzie o głębokości do 100m.Trzy częstotliwości wiązki zapewniające wszechstronnośćOdkrywaj miejsca przebywania ryby szybciej za pomocą wiązek szerokokątnych lub lokalizuj wybrane gatunki ryb łowiąc z lodu za pomocą wiązki o wąskim kącie 7°.Dlacze..

1 822,99zł1 898,99zł

Echosonda PRO Deeper Echosonda PRO Deeper

910,99zł948,99zł

Echosonda PRO Deeper

Deeper Smart Sonar PRO to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie miedzy echosonda Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80m! Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych.Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty – wszystko po to, aby dostarczyć jak najlepszej możliwej jakości dane sondy w jednym, kompaktowym urządzeniu. Deeper Smart Sonar PRO to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania.Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.Funkcje sondy:• Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi• Dwie częstotliwości (290 kHz/90 kHz)• Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie• Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja• 6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii• Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzinFunkcje aplikacji:• Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline• Nieograniczony dostęp do całej historii danych• Tryb Wędkarstwa Podlodowego (Ice Fishing Mode)• Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb• Kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych• Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)Bezprzewodowe Połączenie Wi-FiDeeper Smart Sonar PRO wysyła dane zebrane przez echosond..

910,99zł948,99zł

Echosonda PRO+ 2 z GPS Deeper Echosonda PRO+ 2 z GPS Deeper

1 390,99zł1 448,99zł

Echosonda PRO+ 2 z GPS Deeper

Gadżet wędkarski, dostępny od wielu lat, który okazał się być jedną z najlepszych zarzucanych echosond na rynku! Przetestowany I uwielbiany przez wędkarzy z całego świata. Teraz w wersji zaktualizowanej I udoskonalonej – lepszy niż kiedykolwiek. Nowa echosonda Deeper PRO+ 2.Większość telefonów na rynku posiada system odpowiedni do korzystania z niniejszego produktu, jednak pomimo to zalecamy sprawdzić, czy Twój telefon na pewno będzie kompatybilny z niniejszą echosondą! W tym celu należy pobrać aplikację Deeper na telefon oraz upewnić się, że telefon obsługuje zarówno Bluetooth oraz WiFi.Dlaczego warto wybrać PRO+ 2?Zabieraj echosondę Deeper PRO+ 2 na swoje wyprawy wędkarskie, niezależnie od pory roku czy techniki wędkarskiej! Ten lekki i przenośny gadżet wędkarski ma niesamowity zasięg zarzucania i niewiarygodną głębokość skanowania. Sprawdzaj dokładne dane w czasie rzeczywistym na swoim ekranie dzięki aplikacji Fish Deeper™. Planuj, zapisuj i analizuj swoje wyprawy wędkarskie oraz twórz własne mapy batymetryczne. Przeglądaj dane na dowolnym urządzeniu.Trzy częstotliwości wiązki dla większej dokładnościSkanuj większe obszary i szybciej lokalizuj skupiska ryb za pomocą wiązki o szerokim kącie. Użyj wiązki o średnim kącie, żeby zawęzić miejsce poszukiwania ryb. Namierzaj konkretne lokacje za pomocą bardzo szczegółowej wiązki o wąskim kącie.Niesamowity zasięg zarzucania i niewiarygodna głębokość skanowaniaEchosonda skanuje do głębokości 100m, zapewniając dokładność i precyzję. Wytwarza własny sygnał Wi-Fi, żeby łączyć się z Twoim urządzeniem (nie musisz korzystać z danych komórkowych), więc możesz spokojnie zarzucić ją nawet na 100m i nie martwić się o łączność.Świetna separacja celuDzięki separacji celu na poziomie 1cm (wiązka o wąskim kącie) i 2,4cm (wiązka o szerokim i średnim kącie) namierzenie poszukiwanych gatunków to pestka. Możesz też z łatwością śledzić nawet najmniejszą przynętę podczas pionowego jigowania.Wbudowany moduł GPSTwórz mapy jezior z brzegu ..

1 390,99zł1 448,99zł

Echosonda START Deeper Echosonda START Deeper

575,50zł598,99zł

Echosonda START Deeper

Deeper START to echosonda idealna dla wędkarzy którzy zdecydowaną większość czasu łowią z brzegu! Dlaczego warto wybrać właśnie Deeper START?Szybka, łatwa w użyciu, bezprzewodowa echosonda do rzucaniaProsty wyświetlacz na smartfonie / tablecie, który jest łatwy do zrozumieniaDuża moc skanowania - echosonda skanuje na głębokość do 50 mOgromny zasięg zarzucania na każdą wodę – echosonda komunikuje się z telefonem z odległości aż do 50 mPołączenie WiFi zapewniające niezrównaną siłę połączeniaNowa konstrukcja ułatwiająca rzucanie i zwijanie oraz doskonała widocznośćCzęstotliwość skanowania 120 kHz i 10 skanów na sekundę dla odczytów, którym możesz zaufaćWszystkie skany zapisane i dostępneZarzucana echosonda Deeper START to świetny gadżet wędkarski na okazjonalne wyprawy na ryby. Szybciej lokalizuj ryby z wykorzystaniem trybu podstawowego, wyświetlającego uproszczone dane. Przełącz się na tryb wyświetlania surowych danych, żeby przeglądać szczegółowe i nieprzetworzone dane z echosondy dla większej dokładności.Echosonda Deeper START to idealne rozwiązanie w następujących przypadkach:Wędkowanie z rodziną - Echosonda Deeper START lokalizuje ryby i roślinność denną, zatem Twoje dzieci nie tylko nauczą się znajdować ryby, lecz przy okazji będą poznawać przyrodę i naukę. To dla nich znakomita, inspirująca rozrywka na świeżym powietrzu, a dla Ciebie okazja, by miło spędzić czas z rodziną.Wędkowanie ze znajomymi - Nieważne jak liczna jest wasza grupa — czy liczy dwie, czy dziesięć osób — echosonda Deeper START pomoże wam znaleźć idealne miejsce na wędkowanie w sympatycznej atmosferze. Nocne połowy z wykorzystaniem zautomatyzowanej migającej lampki modelu START. Wędka + znajomi = świetna zabawa.Przygodni wędkarze - Jeśli planujesz wypad na weekend lub chcesz mieć trochę czasu „dla siebie”, echosonda Deeper START sprawdzi się znakomicie, ponieważ jest przeznaczona do wędkowania rekreacyjnego z przystani, brzegu czy nabrzeża. Lokalizuje ryby i roślinność d..

575,50zł598,99zł

Osłona do wędkowania nocnego Night Cover Deeper Osłona do wędkowania nocnego Night Cover Deeper

61,50zł64,99zł

Osłona do wędkowania nocnego Night Cover Deeper

Osłona do wędkowania nocą została zaprojektowana z myślą o użytkowaniu echosondy Deeper nocą, aby zapewnić maksymalna funkcjonalność urządzenia także nocą. Półprzezroczysta pomarańczowa osłona do wędkowania nocą przepuszcza jasne, migające światło diody LED, dzięki czemu urządzenie jest wyraźnie widoczne nocą z dużej odległości. Dzięki temu nie stracisz urządzenia Deeper z zasięgu wzroku!Instrukcja obsługi:Zdejmij oryginalną osłonę i zastąp ją przezroczystą osłoną.Dobrze przykręć osłonę do wędkowania nocą, aby znaki wodoodporności na urządzeniu Deeper i przezroczystej osłonie były do siebie idealnie dopasowane!Włącz tryb wędkowania nocą w aplikacji Deeper. Zaświeci się bardzo jasna dioda LED.Osłona do wędkowania nocą jest niezastąpiona w przypadku mglistej, deszczowej pogody. Jasna pomarańczowa osłona zapewnia widoczność urządzenia Deeper w dowolnych warunkach pogodowych oraz o każdej porze dnia i nocy.Dane techniczne produktu:ModelFLACC04Rozmiar6,5cmWaga25gKompatybilnośćEchosonda Deeper PRO, CHRP+ 2, PRO+ 2 (niniejsza osłona nie jest kompatybilna z echosondą Deeper START)MateriałABS..

61,50zł64,99zł

Uchwyt BB Mount do echosondy do łódki zanętowej Deeper Uchwyt BB Mount do echosondy do łódki zanętowej Deeper

181,50zł188,99zł

Uchwyt BB Mount do echosondy do łódki zanętowej Deeper

Często na łowiskach zdecydowanie wygodniejszym rozwiązaniem jest posłużenie się łódką zanętową by dotrzeć do idealnego miejsca. To właśnie łódki zanętowe umożliwiają, że zarówno zanęta jak i przynęta są podawane bardzo precyzyjnie w sposób jak najmniej płoszący ryby. Dzięki tym wszystkich cechom łódki zanętowe stają się coraz bardziej popularne, gdyż zdecydowanie poprawiają efekty łowienia. Natomiast z niniejszym produktem łódka zanętowa zmienia się dodatkowo w mobilną echosondę! Dzięki niniejszemu uchwytowi będziesz mógł dokładnie weryfikować zarówno pozycję łódki (w przypadku gdy echosonda posiada wbudowany GPS) jak i aktualne warunki jakie panują na łowisku! Dzięki temu będziesz mógł idealnie dostosować się do warunków łowiska, które potrafią się bardzo dynamicznie zmieniać!Dlaczego warto zakupić niniejszy uchwyt do echosondy do łódki zanętowej?Pasuje do większości łódek zanętowych.Nie wymaga wiercenia.Wyjątkowa konstrukcja kompatybilna z echosondami serii PRO/CHIRP.Długość po rozłożeniu: 18 do 28cm.Rozmiar: 26cm × 10cm.Waży tylko 100g.Kolor: czarny.Materiał: plastik i stal nierdzewna.Instrukcja obsługi:Przymocuj uchwyt do łódki zanętowej, używając rzepów dołączonych do opakowania.Włóż echosondę Deeper do uchwytu i zabezpiecz ją za pomocą śruby mocującej i paska bezpieczeństwa.Używaj specjalnego trybu dla łódek zanętowych w aplikacji Fish Deeper™. Twórz mapy głębokości (mapy batymetryczne), żeby jeszcze lepiej poznać wody, w których łowisz.Jeśli chcesz zwiększyć zasięg połączenia do 200m, użyj wzmacniacza sygnału Wi-Fi Deeper Range Extender.W zestawie:Uchwyt na echosondę Deeper do łódek zanętowychPasek bezpieczeństwa3 x rzep Dual LockSkrócona instrukcja obsługiWytyczne z zakresu bezpieczeństwa..

181,50zł188,99zł

Uchwyt Flexible Arm 2.0 na łódkę Deeper Uchwyt Flexible Arm 2.0 na łódkę Deeper

254,50zł268,99zł

Uchwyt Flexible Arm 2.0 na łódkę Deeper

Elastyczny uchwyt do montażu w wersji 2.0 pozwala na stworzenie systemu o dużych możliwościach na łódkę, kajak lub ponton za pomocą sonaru Deeper! Uchwyt nie jest kompatybilny z echosondą Deeper START. Po prostu przymocuj ramię do swojego sonaru, zaciśnij je na twojej jednostce pływającej i jesteś gotowy do tworzenia niesamowitych map batymetrycznych lub określenia twojego celu z łodzi.Flex Arm 2.0 oferuje szereg nowych funkcji, które zwiększają użyteczność i wszechstronność. Najważniejszą z nich jest system reagujący na fale, który umożliwia twojemu sonarowi nieustanne unoszenie się na wodzie, poruszając się w górę i w dół z falami. Ramię oferuje również bezpieczniejszy i wszechstronny montaż do Twojej łodzi, dzięki zaciskowi 70-mm „G-Clamp”. Długość została wydłużona do 79 cm, oferując większą elastyczność montażową i przystosowanie go do jeszcze większego wachlarza jednostek pływających.Nowe funkcjeResponsywny projekt Wave Rider Motion: teraz twój Deeper Sonar można regulować do 20 cm podczas zamontowania, pozwalając mu pozostanie na powierzchni i zapewnienie stałej łączności ze smartfonem.Super mocne mocowanie: nowy zacisk G-Clamp oferuje w pełni bezpieczne mocowanie do twojej łodzi. Ramię może być bezpiecznie przymocowane do dowolnego obiektu o grubości 70mm lub mniejszej.Rozszerzona długość: przy 79 cm nowe ramię oferuje bardziej wszechstronne pozycjonowanie i może być stosowane na wielu jednostkach pływających.Mocna, elastyczna opcja montażuMoże utrzymać obciążenie do 20kgMateriały o wysokiej wytrzymałości - stal nierdzewna, aluminium, tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanymElastyczna kolumna do szybkiej i łatwej regulacji wysokości podczas przenoszenia z jednej jednostki na innąNadaje się do użytku w każdych warunkach i przy wyższych prędkościachIdealny do kajaków i małych jednostek pływających, pozostawiając wiele miejsca do wiosłowaniaInstrukcja obsługiUmieść pasek zabezpieczający na elastycznym uchwycie ramienia. Dzięki temu powstaje zabezpieczenie ..

254,50zł268,99zł

Uchwyt na smartfon Phone Holder Deeper Uchwyt na smartfon Phone Holder Deeper

70,50zł74,99zł

Uchwyt na smartfon Phone Holder Deeper

Uchwyt Deeper służy do mocowania smartfonu do uchwytu wędki. Dzięki uchwytowi do smartfonu, możesz korzystać z danych echosondy, w jednej ręce trzymając wędkę, a druga ściągając Deepera. Miękkie silikonowe zaczepy zapewniają nacisk, by utrzymać telefon w miejscu.W systemie iOS możesz używać uchwytu na smartfona w dwóch położeniach (poziomo i pionowo), aby dostosować wyświetlanie danych echosondy na ekranie smartfona. W systemie Android domyślnym ustawieniem jest położenie poziome.Instrukcja zastosowania:Przymocuj uchwyt do wędki w taki sposób, aby logo Deeper znajdowało się z przodu.Aby przymocować uchwyt do wędki, użyj uszczelek typu o-ring. Przymocuj uszczelkę typu o-ring do pomarańczowego plastikowego haczyka, rozciągnij ja na uchwycie wędki i przymocuj do kolejnego plastikowego haczyka. Aby przymocować uchwyt na smartfona do uchwytu wędki, użyj uszczelek typu o-ring. Upewnij się, ze jest dobrze przymocowany.Po przymocowaniu uchwytu umieść w nim telefon. Delikatnie przymocuj cztery silikonowe zaczepy do każdego rogu telefonu. Upewnij się, ze urządzenie jest odpowiednio przymocowane.Zanim zarzucisz wędkę, potrząśnij nią kilka razy, aby upewnić się, ze uchwyt na smartfona właściwie spełnia swoją funkcję!Uchwyt jest kompatybilny z ekranami o przekątnych: minimalnie 3,5" (9cm) do maksymalnie 5" (13cm). Materiał z jakiego wykonany uchwyt to w 84% silikon i 16% plastik.Producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody lub straty spowodowane korzystaniem z uchwytu na smartfona. Zabrania się demontażu i modyfikowania produktu. Producent nie ponosi żadnej odpowiedzialności za awarie lub uszkodzenia spowodowane demontażem lub modyfikowaniem produktu.Prosimy o szczególne upewnienie się przed rozpoczęciem korzystania z uchwytu czy smartfon jest poprawnie i solidnie przymocowany, by podczas użytkowania smarfton nie został uszkodzony!W zestawie:1x uchwyt do smartfonu4x uszczelka typu o-ring..

70,50zł74,99zł

Uchwyt Smartphone Mount do smartfona na łódkę Deeper Uchwyt Smartphone Mount do smartfona na łódkę Deeper

214,50zł224,99zł

Uchwyt Smartphone Mount do smartfona na łódkę Deeper

Wygodnie i bezpiecznie utrzymuj telefon w miejscu podczas łowienia z łódki lub kajaka. Zamontuj ramię przegubowe na swojej jednostce pływającej, włóż telefon do uchwytu – i gotowe. Uchwyt na smartfona możesz też zamontować bezpośrednio na uchwycie Flexible Mount 2.0.Dlaczego warto wybrać uchwyt do smartfona od marki Deeper?Niniejszy uchwyt jest trwały, bezpieczny oraz wygodny w użyciu.Telefon zamocujesz bez zbędnego wiercenia w jednostce pływającej.Łatwy montaż.Ramię przegubowe umożliwia ustawianie uchwytu w różnych pozycjach!Uniwersalny uchwyt na telefon z gumowymi podkładkami utrzymuje telefon bezpiecznie na miejscu i chroni go przed zarysowaniami, nawet na niespokojnych wodach.Szybki demontaż po zakończonym łowieniu.Dzięki swojej uniwersalności pasuje do praktycznie każdego smartfona!Solidne mocowanie, łatwe dostosowywanieUchwyt przymocujesz do łódki za pomocą ścisku typu C lub do kajaka za pomocą śruby młoteczkowej. Ramię przegubowe uchwytu na smartfona pozwoli Ci z łatwością ustawić telefon w dowolnej pozycji, dzięki czemu będziesz mieć dwie wolne ręce do łowienia i stały podgląd danych z echosondy na ekranie smartfona.Bezpieczne miejsce na Twój telefonUchwyt na smartfona bezpiecznie przytrzyma każdy smartfon w rozmiarze od 65mm do 95mm. Dzięki niemu Twój telefon będzie mocno przymocowany i nie zgubi się podczas holowania zdobyczy! Pamiętaj jednak zawsze przed rozpoczęciem łowienia sprawdź, czy smartfon jest poprawnie zamocowany!Wysoka jakośćUchwyt na smartfona jest wykonany z wytrzymałego stopu aluminium. Jego rozmiar to 28 cm, a waga to tylko 450g.Instrukcja obsługi:Przymocuj pasek bezpieczeństwa do ramienia przegubowego uchwytu na smartfona na łódkę i kajak. Dzięki temu zgubienie uchwytu z przymocowanym do niego telefonem jest bardzo mało prawdopodobne.Teraz wkręć ścisk typu C lub śrubę młoteczkową (zależnie od jednostki pływającej) i uchwyt na telefon.Zamontuj uchwyt na łódce i dokręć.Włóż telefon i ustaw uchwyt w takiej pozycji, jaka Ci..

214,50zł224,99zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)