Kotwiczki STBL36BC nr #4 7szt Owner

Kotwiczki STBL36BC nr #4 7szt Owner


  • Producent: Owner
  • Kod produktu:HO-STBL36BC04
  • Dostępność:W magazynie

  • 23,50zł24,99zł
  • Bez podatku:19,11zł Najniższa cena z 30 dni: 23,99zł

Perfekcyjnie wykonane kotwiczki firmy Owner to niedościgniony wzór. Jakość ich produktów jest znana na cały świat. Szczególnie warto zwrócić uwagę na wykończenie ostrzy. Każdy najdrobniejszy kontakt z rybą kończy się nieuchronnym zacięciem. Ostrze jest niesamowicie ostre oraz zachowuje wszystkie swoje parametry po wyholowaniu kolejnej ryby. Gorąco polecamy spinningistom przykładającym dużą wagę do każdego elementu używanego sprzętu.

STBL36BC to bezzadziorowa wersja bardzo popularnych kotwiczek HO-ST36BCX (topowej serii kotwiczek OWNER). Perfekcyjne połączenie mocy, wytrzymałości i relatywnie niskiej wagi. Super ostrze gwarantujące pewne, skuteczne zacięcie. Pozbywając się zadziorów ułatwiamy wyhaczenie złowionej ryby. Dodatkowo samo zacięcie staje się prostsze, ponieważ bywają sytuacje, że zadzior potrafi przeszkodzić w odpowiednim zacięciu.

Na zdjęciu pomocniczym przedstawiono skalę rozmiarową kotwiczek. Każda linia oznacza 0,5cm. Przykładowo kotwiczka nr 10 to 1,5cm, a kotwiczka nr 6 to 1,75cm.

Ilość
Ilość w paczce 7
Rozmiar
Rozmiar 4

Tagi: STBL36BC, kotwiczki