• Haczyki curve shank barbless 6 tco op.6szt T-116 Carplabs

Łowienie karpia stanowi zupełnie oddzielną kategorie w wędkarstwie. Z tego powodu powstało wiele firm, które specjalizują się w produkcji akcesoriów wędkarskich specjalnie do połowu tych ryb. Taką firmą jest właśnie Carplabs, która słynie z jakości swoich produktów. Jednym z nich są kute i solidne bezzadziorowe haczyki. Na wielu łowiskach Polski i Europy wymagane jest posiadanie fabrycznie bezzadziorowych haczyków. Chcąc być przygotowanym na nieznane, zawsze miej przy sobie komplet rozmiarów tego haczyka oraz miękką linkę przyponową 15 lbs i 25 lbs. Bez obłudnej skromności powiemy, iż jest to jeden z najlepszych haczyków na jakie przyszło Wam łowić. Dodatkowo w zestawie jedna agrafka do robaków.

Ilość
Ilość w paczce 6
Rozmiar
Rozmiar Haczyka 6

Haczyki curve shank barbless 6 tco op.6szt T-116 Carplabs

  • Producent: Carp Labs
  • Kod produktu: 765116906
  • Dostępność: W magazynie
  • Cena: 10,50zł


Produkty powiązane

Kulki POP-UP Fluo Method Feeder mix 10mm 30g Jaxon

Kulki POP-UP Fluo Method Feeder mix 10mm 30g Jaxon

Kulki w kolorach fluo, w wersji pływającej. Bardzo szybkie działanie wabiące w wodzie i atrakcyjna prezentacja przynęty na dnie. Składniki zostały bardzo starannie dobrane, aby kulka przez dłuższy cza..

10,99zł Bez podatku: 10,18zł

Pellet feeder Attractor truskawka 3mm 320g Carp Zoom

Pellet feeder Attractor truskawka 3mm 320g Carp Zoom

Główne zastosowanie pelletu to „nabijanie” koszyczków method feeder. Dzięki bogatej recepturze i silnym aromatom, rewelacyjnie sprawdza się w wabieniu ryb spokojnego żeru. W kontakcie z wodą zaczyna s..

11,99zł Bez podatku: 11,10zł

Tagi: karp