Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM Garmin

Echosonda Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM Garmin


 • Producent: Garmin
 • Kod produktu:010-02554-01
 • Dostępność:W magazynie

 • 2 939,99zł
 • Bez podatku:2 390,24zł

Echosonda wędkarska GPS 9″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours. Dlaczego warto wybrać akurat Striker Vivid 9SV z GT52HW-TM?

 • Użyj dołączonego przetwornika GT52HW-TM, aby uzyskać funkcję tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanującej CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü.
 • Wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o powierzchni nawet 8000 km².
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain™, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem), uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Aż 7 nowych palet kolorystycznych Vivid pozwala obserwować ryby i obiekty pod wodą z maksymalnym kontrastem i przejrzystością na 9-calowej echosondzie.
 • Intuicyjny interfejs użytkownika.

Echosonda wędkarska STRIKER Plus 9sv z wyraźnym 9-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażona w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o powierzchni nawet 8000 km². Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem) a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.

Garmin Quickdraw™ Contours

Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. STRIKER Plus 9sv umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o powierzchni nawet 8000 km².

Aplikacja ActiveCaptain

STRIKER™ Plus 9sv ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosondy skanującej Garmin ClearVü™ szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei echosonda skanująca Garmin SideVü™ zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi. Dzięki temu można obserwować strukturę dna, obiekty i ryby znajdujące się pod wodą. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP umożliwia wyraźne rozróżnienie obiektów podwodnych. Wszystkie te technologie echosond zostały zastosowane w jednym przetworniku, który ma Ci pomagać w łowieniu większej liczby ryb.

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Sygnał GPS umożliwia oznaczanie najlepszych łowisk za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw.

Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER™ Plus 9sv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 9sv to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Przejrzysty, czytelny, charakteryzujący się kontrastowością obrazu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Ogólne

Wymiary fizyczne

28,2 × 16,5 × 6,0 cm (11,1 × 6,5 × 2,4 cala)
Wymiary wyświetlaczaPrzekątna 9″

Rozdzielczość wyświetlacza

szer. x wys.    800 × 480 pikseli

Typ wyświetlacza

Kolorowy wyświetlacz WVGA

Masa

1,1 kg (2,4 funta)
Klasa wodoszczelności

IPX7

Moc transmisji500 W (RMS)
Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego

Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego
Tak
Obsługiwane częstotliwości
 • Tradycyjna: 50/77/200 kHz
 • CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości)
 • ClearVü i SideVü 260/455/800 kHz
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)
Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody
Tak

Funkcje echosondy rybackiej

Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu

Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)

Tak

Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)

Tak

Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)
Tak
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)
Tak
W zestawie czujnik temperatury wodyTak

Cieniowanie zakresu głębokości

Tak

Dodatkowe

Quickdraw Contours

Tak
Wbudowany GPS
Tak
Oznaczanie punktów trasy
Tak
Kurs nad dnem (KDd)

Tak

Jeden port przetwornika 4-pin

Tak

Jeden port przetwornika SideVü 4-pin

Tak

Łączność bezprzewodowa

Tak

Pobór prądu (12 V): 0,75 A
Tak

W zestawie:

 • Echosonda wędkarska STRIKER™ Vivid 9SV
 • Przetwornik GT52HW-TM
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Przewód adaptacyjny przetwornika ze złączem 12-pin do dwóch złączy 4-pin
 • Uchwyt uchylny
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja

Jako Sklep dostarczamy również wydrukowaną instrukcję w języku polskim, możliwą do pobrania pod następującym adresem: www.garmin.com/instrukcja_obslugi_striker_vivid.pdf

Parametry
Czas gwarancji 2 lata

Tagi: echosondy