Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52HW-TM Garmin

Echosonda Striker Vivid 7SV z GT52HW-TM Garmin


 • Producent: Garmin
 • Kod produktu:010-02553-01
 • Dostępność:W magazynie

 • 2 611,50zł
 • Bez podatku:2 123,17zł

Echosonda wędkarska GPS 7″ z wiodącą w branży technologią echosondy i oprogramowaniem Quickdraw Contours. Dlaczego warto wybrać akurat Striker Vivid 7SV z GT52?

 • Zestaw obejmuje przetwornik do wbudowanej tradycyjnej echosondy Garmin CHIRP oraz echosondy skanujące CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü
 • Wbudowane oprogramowanie Quickdraw Contours umożliwia tworzenie i przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.
 • Wbudowany moduł Wi-Fi® zapewnia dostęp do aplikacji ActiveCaptain™, która umożliwia otrzymywanie powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem), uzyskiwanie dostępu do społeczności Quickdraw Contours, przesyłanie tras i punktów oraz otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach oprogramowania.
 • Dzięki wbudowanemu modułowi GPS można oznaczać punkty trasy, tworzyć trasy i sprawdzać prędkość łodzi.
 • Jasny i czytelny w pełnym słońcu ekran o przekątnej 7″ oraz intuicyjny interfejs użytkownika.

Echosonda wędkarska STRIKER Plus 7sv z jasnym 7-calowym ekranem i wbudowanym modułem GPS jest wyposażony w Quickdraw Contours, oprogramowanie do rysowania map umożliwiające przechowywanie map z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP wyświetla krystaliczne czysty obraz z wyraźnym rozróżnianiem obiektów. Uzyskane dzięki zastosowaniu echosond skanujących CHIRP ClearVü i CHIRP SideVü obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia sparowanie z aplikacją ActiveCaptain w celu otrzymywania powiadomień z telefonu (w przypadku użycia ze zgodnym smartfonem) a także uzyskiwanie dostępu do danych społeczności Quickdraw Contours i nie tylko.

Garmin Quickdraw™ Contours

Nikt nie zna lepiej wód, na których łowisz, niż Ty i inni wędkarze. Podczas trollingu przy brzegu i na większych głębokościach oprogramowanie Quickdraw Contours tworzy mapy wędkarskie w jakości HD odwiedzonych przez Ciebie miejsc. Nie jest wymagana żadna specjalna wiedza. STRIKER Plus 7sv umożliwia teraz przechowywanie map Quickdraw Contours z izobatami co 30 cm o zasięgu nawet 2 mln akrów.

Aplikacja ActiveCaptain

STRIKER™ Plus 7sv ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia sparowanie go z bezpłatną, uniwersalną aplikacją ActiveCaptain. Po sprawowaniu można wyświetlać powiadomienia z telefonu1 bezpośrednio na ekranie. Możliwe jest również korzystanie ze społeczności Quickdraw Contours oraz udostępnianie swoich map i pobieranie nowych danych map. ActiveCaptain umożliwia również pobieranie aktualizacji dla echosondy wędkarskiej za pośrednictwem sieci Wi-Fi.

Wyraźne obrazy echosondy skanującej

Uzyskane dzięki zastosowaniu echosondy skanującej Garmin ClearVü™ szerokie obrazy przedstawiające obiekty znajdujące się pod łodzią charakteryzują się niemal fotograficzną jakością. Z kolei echosonda skanująca Garmin SideVü™ zapewnia doskonały, wyraźny obraz wszystkiego, co znajduje się po obu burtach łodzi. Dzięki temu można obserwować strukturę dna, obiekty i ryby znajdujące się pod wodą. Tradycyjna echosonda Garmin CHIRP umożliwia wyraźne rozróżnienie obiektów podwodnych. Wszystkie te technologie echosond zostały zastosowane w jednym przetworniku, który ma Ci pomagać w łowieniu większej liczby ryb.

Echosonda wędkarska GPS

Wbudowany moduł GPS o wysokiej czułości ustala i monitoruje Twoją pozycję na wodzie. Sygnał GPS umożliwia oznaczanie najlepszych łowisk za pomocą punktów trasy. Więc jeśli ryby biorą w jednym miejscu, możesz je oznaczyć i wrócić do niego podczas kolejnej wyprawy. Oznaczaj doki, pomosty dla łodzi i inne miejsca na jeziorze, aby móc do wrócić podczas kolejnych wypraw.

Moduł GPS umożliwia też wyświetlanie prędkości na ekranie urządzenia STRIKER™ Plus 7sv, dzięki czemu masz pewność, że trollingujesz z właściwą prędkością dla użytej przynęty lub w strefie ciszy.

Urządzenie stworzone dla Ciebie

Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 7sv to niezawodny pomocnik w wędkowaniu, który jest przystosowany do pracy w każdym środowisku. Jasny, czytelny w pełnym słońcu wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd tego, co dzieje się pod łodzią, nawet w najjaśniejsze dni. A większy ekran daje lepszy podgląd tego, co dzieje się pod łodzią. Intuicyjny interfejs użytkownika ułatwia odnajdywanie potrzebnych funkcji, więc na wodzie nic Cię nie zaskoczy.

Ogólne

Wymiary fizyczne

23,5 × 14,0 × 5,8 cm (9,3 × 5,5 × 2,3 cala)
Wymiary wyświetlaczaPrzekątna 7″

Rozdzielczość wyświetlacza

szer. x wys.    800 × 480 pikseli

Typ wyświetlacza

Kolorowy wyświetlacz WVGA

Masa

0,8 kg (1,76 funt)
Klasa wodoszczelności

IPX7

Moc transmisji500 W (RMS)
Funkcje i dane techniczne sonaru

Obsługa sonaru dwuzakresowego

Tak
Obsługa sonaru dwuwiązkowego
Tak
Obsługiwane częstotliwości
 • Tradycyjna: 50/77/200 kHz
 • CHIRP (średnie i wysokie częstotliwości)
 • ClearVü i SideVü 260/455/800 kHz
Blokada dna (wyświetlanie sygnału odbitego od dna)
Tak
Rejestrowanie i wykres temperatury wody
Tak

Funkcje echosondy rybackiej

Powiększenie na jednej części podzielonego ekranu

Tak
Ultrascroll® (wyświetlanie ławic ryb przy większej prędkości łodzi)
Tak
Fish Symbol ID (wspomaga wyszukiwanie ryb i oznacza je)

Tak

Technologia AutoGain (minimalizuje zakłócenia, maksymalizuje rozróżnianie celów)

Tak

Regulowania linia głębokości (pomiar głębokości obiektów podwodnych)
Tak
A-scope (wyświetlanie w czasie rzeczywistym ryb przepływających przez wiązkę przetwornika)
Tak

W zestawie czujnik temperatury wody

Tak

Dodatkowe

Quickdraw Contours

Tak
Wbudowany GPS
Tak
Oznaczanie punktów trasy
Tak
Kurs nad dnem (KDd)

Tak

Pobór prądu (12 V): 0,67 A
Tak

W zestawie:

 • Echosonda wędkarska STRIKER™ Plus 7SV
 • Przetwornik GT52HW-TM
 • Przewód zasilający/do przesyłu danych
 • Przewód adaptacyjny przetwornika ze złączem 12-pin do dwóch złączy 4-pin
 • Uchwyt uchylny
 • Sprzęt
 • Naklejka Garmin na zderzak
 • Dokumentacja

Jako Sklep dostarczamy również wydrukowaną instrukcję w języku polskim, możliwą do pobrania pod następującym adresem: www.garmin.com/instrukcja_obslugi_striker_vivid.pdf

Parametry
Czas gwarancji 2 lata

Tagi: echosondy