Echosonda PRO Deeper

Echosonda PRO Deeper


 • Producent: Deeper
 • Kod produktu:FTT-DP1H20S10
 • Dostępność:W magazynie

 • 948,99zł
 • Bez podatku:771,54zł

Deeper Smart Sonar PRO to bezprzewodowa echosonda kompatybilna ze smartfonami i tabletami korzystającymi z systemów iOS i Android. Funkcja Wi-Fi umożliwia połączenie miedzy echosonda Deeper Smart Sonar PRO, a urządzeniem sterującym na odległość do 100 metrów i głębokość do 80m! Zaawansowana technologia wysokoczęstotliwościowa pozwala sondzie na szybkie przesyłanie dokładniejszych danych.

Wyższa częstotliwość odświeżania ułatwia rejestrowanie szybko poruszających się obiektów, a rozdzielczość odświeżania pozwala wychwycić nawet najdrobniejsze podwodne obiekty – wszystko po to, aby dostarczyć jak najlepszej możliwej jakości dane sondy w jednym, kompaktowym urządzeniu. Deeper Smart Sonar PRO to cenny dodatek do sprzętu wędkarskiego zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Echosonda skanuje otoczenie i informuje o obecności ryb, głębokości i temperaturze wody, strukturze dna oraz innych właściwościach akwenu istotnych podczas wędkowania.

Zebrane dane są natychmiast przesyłane do smartfonu lub tabletu. Aplikacja Deeper App oferuje zaawansowane funkcje takie jak mapowanie w czasie rzeczywistym, nieograniczony dostęp do historii danych oraz tryb łowienia ryb w zimie, dzięki którym możesz wędkować w każdych warunkach.

Funkcje sondy:

• Bezprzewodowe połączenie Wi-Fi
• Dwie częstotliwości (290 kHz/90 kHz)
• Możliwość pracy w słonej i słodkiej wodzie
• Wyjątkowo lekka, kompaktowa konstrukcja
• 6 godzin nieprzerwanej pracy po pełnym naładowaniu baterii
• Pełne naładowanie baterii w ciągu 2 godzin

Funkcje aplikacji:

• Mapowanie w czasie rzeczywistym i darmowe mapy w trybie offline
• Nieograniczony dostęp do całej historii danych
• Tryb Wędkarstwa Podlodowego (Ice Fishing Mode)
Informacje o głębokości, temperaturze, strukturze dna, lokalizacji ryb
• Kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych
• Tryb uśpienia (oszczędzanie baterii w wodzie)

Bezprzewodowe Połączenie Wi-Fi

Deeper Smart Sonar PRO wysyła dane zebrane przez echosondę do urządzenia użytkownika za pomocą bezprzewodowego połączenia Wi-Fi. Nie potrzeba żadnego sygnału komórkowego ani transmisji danych. Zasięg połączenia Wi-Fi wynosi do 100 metrów na odległość i do 80m na głębokość.

Kompatybilność aplikacji

Aplikacja Deeper App jest kompatybilna z ponad 9800 urządzeniami iOS i Android. Działa w trybie online i offline oraz oferuje funkcje takie jak kalendarz brań wędkarskich, notatki wędkarskie, mapy w trybie offline, prognoza pogody, kamera, udostępnianie treści na portalach społecznościowych itd.

Aplikacja Deeper App dostępna jest w wielu wersjach językowych (BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA).

Inteligentne wędkowanie

Echosondę Deeper Smart Sonar PRO można umieścić w dowolnym miejscu akwenu. Urządzenie unosi się na powierzchni wody, skąd zbiera szczegółowe informacje na temat głębokości, struktury dna, temperatury, roślinności oraz lokalizacji ryb i przesyła je bezpośrednio na ekran smartfonu lub tabletu. Echosonda Deeper Smart Sonar PRO ułatwia łowienie ryb w każdych warunkach – na brzegu rzeki, jeziora lub morza, na moście, doku i łodzi, w kajaku lub pontonie wędkarskim. Świetnie sprawdza się także podczas łowienia w zimie, dzięki czemu stanowi najbardziej wszechstronne bezprzewodowe rozwiązanie dla wędkarzy dostępne na rynku.

Mapowanie w czasie rzeczywistym

Deeper Smart Sonar PRO pozwala tworzyć batymetryczne mapy ulubionych miejsc do wędkowania. Gdy echosonda działa w trybie Boat Mode, aplikacja Deeper App łączy dane dotyczące akwenu z danymi GPS smartfonu i na bieżąco tworzy batymetryczne mapy wyświetlane bezpośrednio na ekranie smartfonu. Wszystkie mapy można zachować i otworzyć w dowolnym momencie.

Wędkarstwo podlodowe

Deeper Smart Sonar PRO to doskonały dodatek do zimowego sprzętu wędkarskiego, pozwalający monitorować warunki pod lodem. Tryb widoku amplitudy umożliwia sondzie śledzenie ruchów nawet najmniejszej przynęty w czasie rzeczywistym, a funkcja podzielonego widoku wyświetla oba tryby (Regularny oraz Ice Flasher) na jednym ekranie. Ponadto funkcja zoom pozwala powiększyć wybrany obszar na ekranie Vertical Flasher, aby usprawnić śledzenie i łowienie ryb.

Kompatybilne akcesoria

Wszechstronne, elastyczne ramie do dowolnego typu łodzi, uchwyt do smartfonu mocowany przy wędce, pomarańczowa, półprzezroczysta osłona ułatwiająca zlokalizowanie sondy nocą (produkty te nie znajdują się w zestawie, wymagają oddzielnego zakupu).

Parametry ogólne:

Wymiary fizyczne

65 mm średnicy

Masa

100 g

Model

DP1H20S10

Temperatura robocza

Od -20° do 40°C

Kraj pochodzenia

Zaprojektowana i wyprodukowano na Litwie (UE)

Dane techniczne produktu

Materiał
Obudowa ABS
Typ sonaru
Podwójna wiązka

Częstotliwość (stożek wiązki)

290kHz (15°) / 90kHz (55°)

Separacja obiektów
2,5cm
Minimalna-maksymalna głębokość
50cm – 80m

Szybkość skanowania

Do 15 skanów/s

Tryby sonaru

Standardowy, wędkowanie z łodzi, wędkowanie pod lodem, z brzegu
Czujnik temperatury
Czujnik temperatury powierzchni wody w stopniach Celsjusza / Fahrenheita
Temperatura robocza
Od -20°C do 40°C
GNSS (obsługiwane globalne systemy pozycjonowania)
Brak wbudowanego modułu GPS
Czas pracy
Do 6 godzin
Technologia ładowania

Brak technologii szybkiego ładowania

Wbudowany akumulator
Li-Ion, 3.7V, 850mAh
Ładowarka (brak w zestawie) - ładowanie poprzez USB
Zalecane: Wejście 110V / 220V. Wyjście Micro USB
Łączność

Wi-Fi

Zasięg urządzenia
Do 100m. Zależy od system operacyjnego i modelu smartfonu
Kolor
Czarny

W zestawie znajduje się:

 • Echosonda PRO
 • Kabel USB
 • Neoprenowe etui
 • Śruby mocujące x 2
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Podręcznik użytkownika
 • Podręcznik z przepisami

Parametry
Czas gwarancji 2 lata
Rozmiar
Średnica 65mm
Waga 100g

Tagi: echosondy