Echosonda Chirp+ 2 z GPS Deeper

Echosonda Chirp+ 2 z GPS Deeper


 • Producent: Deeper
 • Kod produktu:FTT-DP4H10S10
 • Dostępność:W magazynie

 • 1 898,99zł
 • Bez podatku:1 543,89zł

Korzystając z najnowszych technologi firma Deeper osiągnęła jeszcze większą moc echosondy! Poznaj nowego Chirp+ 2. Inteligentne rozwiązanie do łowienia - najbardziej potężny sonar bezprzewodowy od firmy Deeper! W zestawie osłona do wędkowania nocą!

Większość telefonów na rynku posiada system odpowiedni do korzystania z niniejszego produktu, jednak pomimo to zalecamy sprawdzić, czy Twój telefon na pewno będzie kompatybilny z niniejszą echosondą! W tym celu należy pobrać aplikację Deeper na telefon oraz upewnić się, że telefon obsługuje zarówno Bluetooth oraz WiFi.

Technologia ta, pierwotnie opracowana przez Marynarkę Wojenną Stanów Zjednoczonych, od lat była do dyspozycji wędkarzy łowiących z łodzi, a Deeper udostępnia ją każdemu wędkarzowi, aby mógł ją zabrać wszędzie i łowić w każdej chwili. Teraz echosonda jest jeszcze bardziej wydajna dzięki niesamowitym funkcjom i dostępowi do map batymetrycznych! Łatwiej planuj swoje wyprawy wędkarskie dzięki danym dostępnym na dowolnym urządzeniu. Wędkuj przez wiele godzin, nie martwiąc się o ładowanie sonaru (czas pracy akumulatora podawany przez producenta to 15h przy wyłączonym systemie GPS).

Dlaczego warto wybrać CHIRP+ 2?

Łów jak nigdy dotąd dzięki wysokiej rozdzielczości i wyjątkowej dokładności CHIRP+ 2 w połączeniu z aplikacją Fish Deeper™. Planuj, rejestruj i analizuj swoje wyprawy wędkarskie oraz twórz własne mapy batymetryczne. Uzyskaj dostęp do swoich danych na dowolnym urządzeniu.

Niewiarygodna separacja obiektów

Dzięki CHIRP+ 2 szumy na powierzchni i zakłócenia są minimalne, więc możesz spodziewać się precyzyjnych odczytów sonaru na bardzo płytkiej wodzie i lokalizować ryby nawet tuż pod powierzchnią wody. Z drugiej strony będziesz w stanie rozróżnić struktury na dnie w wodzie o głębokości do 100m.

Trzy częstotliwości wiązki zapewniające wszechstronność

Odkrywaj miejsca przebywania ryby szybciej za pomocą wiązek szerokokątnych lub lokalizuj wybrane gatunki ryb łowiąc z lodu za pomocą wiązki o wąskim kącie 7°.

Dlaczego warto wybrać markę Deeper?

Firma Deeper to pionierzy w technologii inteligentnych echosond bezprzewodowych. Od momentu wydania ich pierwszej echosondy w 2013r. cały czas udoskonalają swoje produkty, nieustannie stawiając sobie wyzwania, aby wprowadzać więcej innowacji. Sonary Deeper są najwyższej jakości, zaprojektowane i wyprodukowane w Europie.

Czym jest CHIRP?

Tradycyjny sonar wysyła jednorazowo pojedynczy impuls częstotliwości. Sonar CHIRP (Compressed High Intensity Radiated Pulse) wysyła ciągły przepływ częstotliwości, od niskich do wysokich, dzięki czemu odczyty sonaru są znacznie wyraźniejsze i mają wyższą rozdzielczość w porównaniu z tradycyjnymi sonarami.

Inteligentne rozwiązania

Potężny bezprzewodowy i najbardziej zaawansowany sonar CHIRP z trzema częstotliwościami wiązki, wysokiej rozdzielczości i wyjątkowej dokładności. Idealny do szybkiego lokalizowania ryb w miejscach żerowania. W połączeniu z innowacyjnym oprogramowaniem, aplikacją Fish Deeper™ i platformą internetową do łatwego planowania wypraw wędkarskich. Zaprojektowany z myślą o najlepszych wrażeniach podczas wędkowania.

Imponujący zasięg oraz mobilność

Rzucaj na 100m nie martwiąc się o utratę łączności. Bezprzewodowy, mały i lekki. Bez problemu zmieści się w torbie wędkarskiej, a nawet w kieszeni. Kompatybilny z urządzeniami iOS oraz Android. Nie potrzebuje dostępu do Internetu, generuje własny sygnał Wi-Fi by połączyć się z urządzeniem.

Wyjątkowa wszechstronność

Różne tryby sonaru dla określonych rodzajów wędkowania. Użyj do łowienia z łodzi, kajaka, brzegu, a nawet łowienia pod lodem z tradycyjnym widokiem flashera. Wędkowanie latem lub zimą, w dzień i w nocy. Jeden sonar do wszystkiego!

Tworzenie własnych map batymetrycznych

Twórz własne mapy i uzyskuj dostęp do wszystkich swoich skanów, map, ciekawych miejsc, zdjęć i notatek w aplikacji Fish Deeper™ oraz na platformie internetowej.

FISH DEEPER™ PREMIUM

Odkryj ponad 50 000 jezior dzięki Fish Deeper ™ Premium. Uzyskaj BEZPŁATNĄ 3-miesięczną subskrypcję z CHIRP+ 2.
maps.fishdeeper.com

Aplikacja przyjazna użytkownikowi

Zobacz ryby, roślinność, strukturę dna, jego kontur oraz twardość. Aplikacja Fish Deeper™ oferuje: temperaturę i głębokość wody, różne palety kolorów do przeglądania, opcjonalne ikony, regulację czułości sonaru i tradycyjny flasher podlodowy.

5-letnia gwarancja producenta

Teraz możesz mieć spokój i po prostu cieszyć się wspaniałymi wrażeniami z łowienia, wiedząc, że Twój Deeper CHIRP+ 2 będzie chroniony przez 5 lat.

Najwyższa jakość

Wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS z tytanowymi wstawkami i silikonową uszczelką, jest nie tylko wodoodporny, ale także odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymując temperatury nawet do -20°C.

Co nowego?

Nowy wygląd, kryjący w sobie znacznie więcej mocy niż kiedykolwiek wcześniej i oferujący możliwość eksploracji globalnych map batymetrycznych.

Szybkie ładowanie i potężna bateria

Czas pracy do 15 godzin. Ładowanie do 100% w zaledwie 2 godziny.

Osłona nocna w zestawie

Z łatwością wykryj echosondę w ciemności i innych warunkach słabej widoczności.

Parametry ogólne:

Wymiary fizyczne

65 mm średnicy

Masa

92 g

Model

DP4H10S10

Temperatura robocza

Od -20° do 40° C

Kraj pochodzenia

Zaprojektowana i wyprodukowano na Litwie (UE)

Dane techniczne produktu

Materiał
Obudowa ABS, Tytanowe elementy
Typ sonaru
3 Częstotliwość CHIRP

Częstotliwość (stożek wiązki)

Wąski CHIRP 675 kHz (kąt stożka 7°)
Średni CHIRP 240 kHz (kąt stożka 20°)
Szeroki CHIRP 100 kHz (kąt stożka 47°)
Separacja obiektów
1 cm Wąski Chirp
2,4 cm Średni Chirp
2,4 cm Szeroki Chirp
Minimalna-maksymalna głębokość
Min- 15cm Wąski Chirp
0.6m Średni Chirp
0.8m Szeroki Chirp
Max- 100 metrów

Szybkość skanowania

Do 15 na sekundę

Tryby sonaru

Standard, łódź, wędkarstwo podlodowe, z brzegu z funkcją GPS
Czujnik temperatury
Czujnik temperatury powierzchni wody w stopniach Celsjusza / Fahrenheita
Temperatura robocza
Od -20°C do 40°C
GNSS (obsługiwane globalne systemy pozycjonowania)
GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, QZSS
Czas pracy
GPS włączony do 9 godzin
GPS wyłączony do 15 godzin
Technologia ładowania
Szybkie ładowanie
80% w 60 min.
100% w 110 min.
Wbudowany akumulator
Li-Ion, 3.8V, 1300mAh
Ładowarka (brak w zestawie) - ładowanie poprzez USB
Zalecane: Wejście 110V / 220V. Wyjście Micro USB, 5V 2A.
Łączność

Wi-Fi

Zasięg urządzenia
Stabilne połączenie do 120m
Kolor
Pustynny piasek

W zestawie znajduje się:

 • Echosonda CHIRP+ 2
 • Kabel USB
 • Neoprenowe etui
 • 2x śruba mocująca
 • Skrócona instrukcja obsługi
 • Wytyczne z zakresu bezpieczeństwa
 • Osłona do wędkowania nocą
Parametry
Czas gwarancji 5 lat
Rozmiar
Średnica 62mm
Waga 92g

Tagi: echosondy